Чемпіонат Європи 2018

У фінальний частині змагалися 20 найкращих збірних Європи. Жеребкування змагань пройшло у будівлі Української Асоціації Футболу (УАФ), у Києві, 11-го травня 2018 року. На домашньому чемпіонаті Європи збірна України отримала в суперники у групі Італію, Словаччину, Чорногорію та Бельгію. У складі збірної України грали Іван Кривошеєнко, Едуард Цихмейструк, Анатолій Кіцута та інші. На церемонії відкриття турніру був присутній мер Києва та екс-чемпіон світу з боксу Віталій Кличко.

Попри поразку у першому матчі проти збірної Італії з рахунком 3:6, збірна України вже у другому матчі здобула перемогу над Словаччиною з рахунком 3:1. Потім були впевнені перемоги проти збірних Бельгії (3:0) і Чорногорії (5:0).

У підсумку, Україна виграла групу А і вийшла у чвертьфінал ЄВРО. У чвертьфіналі Україна зустрілася зі збірною Англії. Основний час закінчився з нічийним рахунком 1:1, але у серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися англійці.

Збірна України успішно провела турнір та виконала головне завдання – потрапляння до 8-ки найкращих збірних Європи з мініфутболу та вперше в історії завоювала право грати на Чемпіонаті світу з мініфутболу! Нападник збірної України Євгеній Шайдюк став другим бомбардиром турніру забивши 5 м'ячів.